Гірськолижний курорт "Буковель" оточили силовики

З суботи, 13 березня популярний в Україні гірськолижний курорт "Буковель" закрили на карантин. Варто зазначити, що він працював ще у локдаун, який уряд ввів у січні. Такі міри прийняті у зв'язку з рівнем захворюваності в регіоні на COVID-19. Українка Ксенія Хажиленко показала, що зараз курорт вже покинули усі туристи.

"Буковель". Фото: скріншот YouTube-відео
"Буковель". Фото: скріншот YouTube-відео

В Івано-Франківській області стільки недужих на коронавірусну інфекцію, що місцева влада розгорнула мобільний госпіталь на території лікарні, де лікуватимуть пацієнтів, яким не вистачило місяця в лікувальному закладі.

За попередньою інформацією, гірськолижний курорт буде закритий до 24 березня. Крім цього, не будуть до вказаної дати працювати й підіймачі.

На кадрах видно, що курорт наразі пустий, всі туристи його покинули. Відомо, що в селі Поляниця, розташованому недалеко від "Буковелю", будуть розгорнуті блокпости.

Силовики будуть слідкувати за тим, щоб переміщуватись мали змогу лише місцеві жителі та люди, що працюють в цьому населеному пункті.

Відомо, що нові обмеження будуть дійсні з 13 по 27 березня. Якщо ситуація з рівнем захворюваності не покращиться, то їх можуть продовжити ще на деякий період.

Курорт Буковель. Фото: Апостроф

Адміністрація гірськолижного курорту "Буковель" у зв'язку з новими обмеженнями зробила важливе звернення до гостей. Їм пообіцяли обміняти всю придбані послуги після 27 березня.

Однак, порушення продовжують фіксувати. Згідно з останніми даними, на цей час вже складено 51 адміністративний протокол. З цієї кількості 26 біли складені на операторів підіймачів, а решта - на підприємців за те, що вони продовжували працювати в "Буковелі" в карантин.

Івано-Франківська область потрапила в "червону" зону через велику кількість нових хворих. За останні 24 години там захворіло ще 719 осіб.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що "Укрзалізниця" з 7 березня тимчасово призупинила сполучення з Івано-Франківською областю.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще

Також ми повідомляли, що експерти назвали країни, де цього літа буде дешевше відпочити, ніж в Одесі та Херсоні.

Нагадуємо, що в Україні почав діяти закон, згідно з яким безробітні українці можуть отримати допомогу не тільки під час карантині, а й у деяких інших надзвичайних ситуаціях.