Названа категорія громадян, яка не отримає перерахунок пенсій у квітні

У квітні Пенсійний фонд України повинен провести перерахунок виплат працюючим пенсіонерам. Однак, отримати доплату пощастить не усім. В газеті "На пенсії" вказано, кому не варто очікувати підвищення.

Гроші. Фото: скріншот YouTube-відео
Гроші. Фото: скріншот YouTube-відео

На даний час в Україні офіційно зареєстровано понад 11 млн пенсіонерів, серед яких 2 млн. 700 тисяч продовжують працювати.

Щороку, такій категорії громадян проводять перерахунок виплат, оскільки змінюється розмір їх стажу. Однак, до уваги при проведенні перерахунку беруться дані за 24 місяці, доплати нараховують тим, за кого весь цей час сплачували внески. Тобто кожному пенсіонеру, що продовжує працювати, можна кожні два роки очікувати на підвищення.

Однак, є ще одна вимога і стосується вона віку пенсіонера. Так, пенсіонерка з Миколаєва вирішила поцікавитися у спеціаліста, чи варто їй сподіватися на перегляд розміру її виплат

Річ у тому, що жінці 55 років, вона вийшла на дольову пенсію, бо пропрацювала медсестрою 32 роки. Зараз жінка отримує пенсію та продовжує працювати, отримуючи мінімальну заробітну платню.

Після виходу на пенсію їй зараховувався стаж й на даний час він у неї складає вже 37 років. Жінці не зрозуміло, чи буде їй перерахований розмір пенсії, який проводиться кожні 2 роки кожному працюючому пенсіонеру.

Пенсію за віком в Україні призначають після досягнення 60 років, а оскільки жінка вийшла на пенсію не по досягненню віку, а за вислугою років як медичний працівник, то у такому випадку їй не передбачений перерахунок виплат.

Однак, розмір пенсії, а зараз він у жінки складає 2100 грн, будуть переглядати тільки через 5 років, коли кожна українка згідно з законодавством України буде мати право вийти на заслужений відпочинок по віку.

Також не буде проведений перерахунок і тим пенсіонерам, що вийшли на пенсію минулого року та продовжують працювати зараз.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що у пенсіонерів можуть забрати виплати, Пенсійний фонд повідомив причину.

Також ми писали, що стало відомо, чи продовжить "Укрпошта" доставку пенсій громадянам у села після 1 квітня.

Популярные новости сейчас

"Живут не больше 10 минут": мобиков с рф уже кинули в мясорубку – в ГУР начали звонить желающие сдаться в плен

Не только пенсии: ПФУ начнет выдавать украинцам новые выплаты - что важно знать

Тепла не ждите: в Укргидрометцентре предупредили о холодном октябре 2022 года

"Они почувствовали, что проиграют", – важное обращение президента Украины Зеленского к народу

Показать еще

Нагадуємо, що в Мінсоцполітики хочуть оптимізувати рівень прожиткового мінімуму. У такому випадку вже з наступного року вдасться збільшити розмір мінімальної пенсії у два рази - до 3500 грн.