Володимир Зеленський звернувся до депутатів Європарламенту з важливими словами

Глава нашої держави Володимир Зеленський виступив з потужною промовою в Європарламенті, в ході якої заявив про те, що Україна довела своє право бути прийнятою в ЄС.

Владимир Зеленский. Фото: скриншот YouTube-видео
Владимир Зеленский. Фото: скриншот YouTube-видео

Гарант почав виступ словами радості з приводу "об'єднуючого настрою". Зеленський підкреслив, що радий об'єднанню всіх європейських країн, але з жалем відзначив ціну цього – нинішні події він назвав трагедією як для нього особисто, так і для кожного українця і всієї держави.

Зеленський нагадав, що вже п'ятий день триває повномасштабне вторгнення російських окупантів в Україну, і підкреслив, що за вчорашній день загинуло 16 дітей. Лідер країни зазначив, що українці віддають своїх кращих людей за цінності, права і свободу, за бажання бути рівними з усіма.

Володимир Зеленський продовжив, що українці сьогодні – дуже вмотивований народ. Він підкреслив, що всі громадяни борються не просто за свободу і права, щоб жили їхні діти, а й за виживання. Також вони борються за те, щоб держава стала повноправним членом Євросоюзу – президент заявив, що з нашою країною ЄС стане міцніше, а без нього Україна буде самотньою.

Президент України звернувся до всіх членів Європарламенту з проханням довести, що "ви не відпускаєте Україну, що ви дійсно європейці". Зеленський підкреслив, що Україна довела всім свою силу, що "ми як мінімум такі ж, як і ви".

Варто відзначити, що в Європарламенті вже прийняли заявку нашої держави на вступ до Євросоюзу – стартувала спеціальна процедура вступу. Більш того, глава Євроради Шарль Мішель звернувся із закликом накласти на країну-агресор "найсерйозніші санкції" і обмежити використання резервів російського Центробанку, коштів олігархів і особисто президента РФ, а також Сергія Лаврова.

Увага! Отримуйте інформацію по можливості тільки від офіційних державних служб України.

Важливо! Не йдіть в коментарях до російських пропагандистів на кшталт Миколи Баскова і Тіни Канделакі - своїми коментарями ви підвищуєте охоплення їх публікації, тим самим допомагаючи ворогові!

Також під виглядом біженців ворожі ДРГ ходять по домівках людей і просяться переночувати - дуже важливо перевіряти останні дзвінки в їх телефонах, документи та сторінки в соцмережах!

Популярные новости сейчас

Всех переведут на плановые отключения света: украинцев обрадовали - остались часы

Массовое отключение света 25 ноября: когда появится электричество

Раздают по 3400 гривен на руки: украинцам начали выплачивать новую помощь – кто получит деньги

Стихия натворила беды по Украине: спасатели показали, что происходит - на дороги лучше не выезжать. Фото

Показать еще

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що на офіційній сторінці Генштабу ЗСУ оприлюднили втрати окупантів станом на 1 березня.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, як треба поводитися на блокпостах.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що 28 лютого президент України Володимир Зеленський підписав заяву України на членство в ЄС.