У Верховній Раді ухвалили важливий законопроєкт щодо звільнень працівників

Народні депутати ухвалили в цілому законопроєкт №7251. Йдеться про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану. Стало відомо, що це змінить для українців.

Работники. Фото: YouTube, скрин
Работники. Фото: YouTube, скрин

Так, цей законопроєкт запроваджує додаткові причини для звільнення працівників на час воєнного стану. Важливо зазначити, що якщо працівник змінює місце проживання та лишає своє робоче місце, то його не можуть звільнити (середній заробіток також зберігається).

Тепер, під час воєнного стану, роботодавець має право звільнити працівника, якщо немає можливості забезпечити умови праці. Також це стосується випадків, коли майно компанії було знищено внаслідок бойових дій. Тож, якщо немає можливості для дистанційної роботи, в такому випадку громадяни можуть втратити заробіток.

Також працівника можуть звільнити, якщо він не з'являється на робочому місці понад чотири місяці. Йдеться про випадки, коли людина не попередила начальство про причини своєї відсутності на роботі.

Крім того, тепер буде дозволено розривати трудові відносини, якщо працівник або начальник помер або загинув. Це стосується й випадків, коли людина зникла безвісти. У такому разі треба мати відповідне рішення суду.

Увага! Якщо ви помітили переміщення ворожої техніки або бензовозів, негайно повідомляйте про це за допомогою телеграм-бота: @stop_russian_war_bot. Так само про переміщення ворога можна повідомляти в додатку "Дія".

В жодному разі не поширюйте інформацію про пересування українських військ, техніки, загонів теробороні, не повідомляйте, куди ворог потрапив ракетами в режимі реального часу. Нагадуємо, за це введена кримінальна відповідальність.

Отримуйте інформацію по можливості тільки від офіційних державних служб України.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що синоптики поділилися прогнозом погоди в Україні на 1 липня.

Також повідомлялося, що Естонія запустила програму допомоги для українців, хто та які виплати може отримати.

Крім того, мобільний оператор Київстар попередив абонентів про важливі зміни щодо інтернету.