Окупантів дозволяють ліквідувати – новий закон

Під час війни з російськими окупантами не тільки українські військові роблять внесок в захист України, але й мирне населення. Всі вже знають про те, як наші люди крадуть ворожі танки та навіть атакують окупантів коктейлями Молотова. Тепер з'явився закон, який дозволяє ліквідувати окупантів. Про це в своєму блозі розповів народний депутат Олексій Гончаренко.

Українські військові. Фото: YouTube, скрін
Українські військові. Фото: YouTube, скрін

Так, тепер в Україні закон дозволяє не тільки атакувати ворожі танки, але й "ліквідувати" російських окупантів. Варто зазначити, що це стосується також і іноземців, які зараз перебувають на території нашої держави: їм закон також дозволяє "полювати" на окупантів. Тобто, якщо громадянин України або іншої держави ліквідує окупанта, то за законом він не отримає за це покарання.

Звичайно, важливо пам'ятати, що це не значить, що українцям дозволили вбивати росіян. Мова йде лише про війська та диверсантів агресора, а також лише під час війни. Тож тепер українці можуть захищати свою країну "на повну". Доречі дозволяється також і використання особистої зброї.

Варто зазначити, що українці можуть підтримати військовослужбовців. Так, для цього можна відправити пожертву до фонду "Повернись живим". Зробити це можна перейшовши за цим посиланням.

Також громадяни можуть передати українській армії гроші з "єПідтримки". За інформацією Міністерства цифрової трансформації, передано вже понад 200 мільйонів гривень за цією програмою. України допомагають своїм захисникам!

Увага! Російські пропагандисти в соціальних мережах поширюють багато фейків! Не довіряйте будь-якому повідомленню – перевіряйте дані як мінімум в різних джерелах! Отримуйте інформацію по можливості тільки від офіційних державних служб України.

Важливо! Не йдіть в коментарях до російських пропагандистів на кшталт Миколи Баскова і Тіни Канделакі, щоб залишати коментарі! Своїми коментарями ви підвищуєте охоплення їх публікаціям, тим самим допомагаючи ворогові: просто залишайте скаргу про "мову ненависті". У месенджерах і різних чатах не передавайте оперативну інформацію.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що президент Володимир Зеленський відреагував на удар окупантів на маріупольский пологовий будинок, важливе звернення президента.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, як українці будуть отримувати державні виплати від час війни.

Крім того, російський офіцер в полоні розповів, які задачі їм ставили, дозволяли стріляти по мирних жителях.